HP

PANTUM

Tlačiarne  PANTUM

Doslúžila Vám stará tlačiareň a hľadáte novú a spoľahlivú tlačiareň za priaznivú cenu. Tlačiarne Pantum ponúka skvelú kvalitu, originálny spotrebný materiál Pantum, kvalitnú tlač a dlhú životnosť. V našom internetovom obchode najnovšie nájdete tlačiarne renomovaného výrobcu Pantum a kompletnú ponuku tonerov a náplní Pantum.

História a súčasnosť spoločnosti PANTUM

Pantum je na trhu v SR úplne novou značkou, na svetových trhoch to ale tak nie je. Pantum vo veľmi krátkom čase preukázala významný pokrok v polygrafickom priemysle a prenikla na svetové trhy. Tlačiarne Pantum sú v súčasnej dobe zastúpené na všetkých kontinentoch a sú predávané a distribuované v Číne, USA, Európe, na Strednom východe, v Južnej Afrike a sú tak rozšírené vo viac ako 80 krajinách a regiónoch.

Značka Pantum v Číne, USA a Európe zriadila predajné pobočky a servisné strediská Pantum. Pre trhu v SR majú tlačiarne a ich menu plnú jazykovú podporu. V tlačiarňach nájdete menu v Slovenčine.

Spotrebný materiál pre PANTUM

ToneryNaplne.sk Vám dodávajú nielen "tonery a náplne" do všetkých možných tipov tlačiarní a tlačových zariadení značky Pantum, ale špecializujeme sa aj na ostatné zariadenia vo Vašej kancelárii. Ponúkame spotrebné pre širokú škálu Pantum zariadenia. Pokiaľ by ste mali otázku či pripomienku ohľadom nášho tovaru. neváhajte nás kontaktovať!

 
Prajeme Vám príjemný nákup.
ToneryNáplne.sk

Radšej hráte na istotu?

Prečo nakupovať kompatibilné kazety na ToneryNaplne.sk?

Ušetríte peniaze

výrazne ušetríte náklady na tlač

Vysoká kvalita

kvalita je porovnateľná s originálnymi náplňami

Skladom takmer všetko

cez 50 000 skladových zásob pre okamžitý odber

Šetríte planétu

kompatibilné kazety majú kladný vplyv na ekológiu